Вхід
Зараз відкритоГрафік роботи
Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Весільна фотокнига преміум

Весільна фотокнига - це збірка чудових фото, які підкреслюють ваші навики та професіоналізм. Фото стануть сторінками фотокниги, які молодята в майбітньому будуть переглядати і згадувати той прекрасний день, коли вони поєднали свої серця. Звісно ваша хороша робота їм запам'ятається краще з фотокнигою і вони зможуть переглядати її в колі друзів та сімї і порадити Вас, як професіонального фотографа. Для виготовлення весільної фотокниги Ви можете вибрати за основу фотокнигу преміум або стандартну фотокнигу, але ми рекомендуємо звичайно наш преміум сегмент в якому для виготовлення обкладинки фотокниги преміум використовується французька палітур. Обкладинка фотокниги зроблена з 3 частин: передня, тильна сторона і корінець на якому за замовчуванням нанесено тиснення, яке суттєво збагачує загальний вигляд фотокниги. А також більший вибір декорування і матеріалів.

Матеріали

Вибрати матеріал для виготовлення обкладинки весільної фотокниги Ви можете з нашого перелік всіх натуральних шкір, шкірозамінника і ін.

Декорування

Також Ви можете замовити будь-який декорування продукції з нашого широкого асортименту, який представлений в розділі меню Декорування продукції .

Формати

Формати фотокниг на пластику

formats_plastic

Формати фотокниг без пластику

formats_slim

Детальніше

Формат 30×30 Виготовлення весільної фотокниги триває до 7 робочих днів. Створити весільну фотокнигу можна на нашому сайті, потрібно лише вибрати тип фотокниги, декорування та завантажити шаблони розворотів. Завдяки нашому конструктору фотокниг Ви зможете без проблем вибрати параметри на свій смак для вашої весільної фотокниги.
Формат 28×28 Приклади весільних фотокниг можна подивитися у нас на сайті. Шаблони для створення розворотів фотокниги преміум можна скачати тут .
Формат 25×25 Замовити весільну фотокнигу преміум Ви можете на нашому сайті. Для цього потрібно в калькуляторі вибрати всі параметри, які Вас цікавлять і завершити замовлення. Якщо у Вас додаткові питання, наші менеджери допоможуть Вам.

Новини

Готуємось до нового року! Графік роботи, останні замовлення 2023 року.
Докладніше

13.12.2023

Чорна П'ятниця 2023
Докладніше

24.11.2023

Підвищення цін на продукцію з 15.09.2023
Докладніше

31.08.2023