Вхід
Зараз закритоГрафік роботи
Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Преміум упаковка для фотокниги

Виконавши фотозйомку, виникає питання, в якому вигляді віддати роботу замовнику, адже вручити клієнту дорогу фотокнигу, набір паспарту або альбом в дешевій упаковці нині вважається поганим тоном. Упаковка додає солідності та важливосты фотовитвору, в ній зручно зберігати і транспортувати альбом. Основні переваги упаковки в тому, що вона допомагає довше зберегти презентабельний вигляд виробу.

Варіанти упаковок

Кейс

Стильна і солідна упаковка з ручкою, оздобленою шкірою та магнітними тримачами. Зовнішнє покриття упаковки — екошкіра, внутрішня обклейка — оксамит. Упаковка доступна для форматів: 45х30, 30х30, 28х28, 25х25.

Упаковка «Grand»

Розкішна упаковка класу преміум з подвійним коробом. Зовнішнє покриття упаковки — екошкіра, внутрішня оклейка — оксамит. Виготовляється для фотокниг усіх форматів (окрім 8х8) та для традиційних альбомів усіх форматів. «Grand» можна замовити як упаковку для набору фотографій або для фото, оформлених в паспарту.

Футляр преміум

Футляр - упаковка зі спрощеною конструкцією - "кишеня" для фотокниги. Футляр - це надійний захист для фотокниги, а також важлива деталь оформлення, що додає солідності та завершеності. Зовнішнє покриття упаковки — екошкіра, внутрішня обклейка — оксамит. Виготовляється для фотокниг усіх форматів (окрім 8х8) та для традиційних альбомів усіх форматів.

Упаковки преміум

Зовнішня оклейка

Упаковки преміум класу оклеюються тим самим матеріалом, що і фотокнига чи альбом. Таким чином, створюється тандем упаковки та фотоальбому.

Зовнішня оклейка

Внутрішня оклейка

Середина упаковок-преміум зазвичай оклеюється оксамитом, який здавна вважається благородним матеріалом.

Внутрішня оклейка

Новини

Чорна П'ятниця 2023
Докладніше

24.11.2023

Підвищення цін на продукцію з 15.09.2023
Докладніше

31.08.2023

Графік роботи на Великдень
Докладніше

13.04.2023