Вхід
Зараз закритоГрафік роботи
Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Преміум упаковка для фотокниги

Виконавши фотозйомку, виникає питання, в якому вигляді віддати роботу замовнику, адже вручити клієнту дорогу фотокнигу, набір паспарту або альбом в дешевій упаковці нині вважається поганим тоном. Упаковка додає солідності та важливосты фотовитвору, в ній зручно зберігати і транспортувати альбом. Основні переваги упаковки в тому, що вона допомагає довше зберегти презентабельний вигляд виробу.

Варіанти упаковок

Кейс

Стильна і солідна упаковка з ручкою, оздобленою шкірою та магнітними тримачами. Зовнішнє покриття упаковки — екошкіра, внутрішня обклейка — оксамит. Упаковка доступна для форматів: 45х30, 30х30, 28х28, 25х25.

Упаковка «Grand»

Розкішна упаковка класу преміум з подвійним коробом. Зовнішнє покриття упаковки — екошкіра, внутрішня оклейка — оксамит. Виготовляється для фотокниг усіх форматів (окрім 8х8) та для традиційних альбомів усіх форматів. «Grand» можна замовити як упаковку для набору фотографій або для фото, оформлених в паспарту.

Футляр преміум

Футляр - упаковка зі спрощеною конструкцією - "кишеня" для фотокниги. Футляр - це надійний захист для фотокниги, а також важлива деталь оформлення, що додає солідності та завершеності. Зовнішнє покриття упаковки — екошкіра, внутрішня обклейка — оксамит. Виготовляється для фотокниг усіх форматів (окрім 8х8) та для традиційних альбомів усіх форматів.

Упаковки преміум

Зовнішня оклейка

Упаковки преміум класу оклеюються тим самим матеріалом, що і фотокнига чи альбом. Таким чином, створюється тандем упаковки та фотоальбому.

Зовнішня оклейка

Внутрішня оклейка

Середина упаковок-преміум зазвичай оклеюється оксамитом, який здавна вважається благородним матеріалом.

Внутрішня оклейка

Новини

ГРАФІК РОБОТИ НА ДЕНЬ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ
Докладніше

18.06.2021

Графік роботи на період травневих свят
Докладніше

28.04.2021

Новий матеріал преміум фотокниг
Докладніше

14.08.2020