Вхід
Зараз відкритоГрафік роботи
Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Фотографія на обкладинці

Фотографія на обкладинці завжди персоналізує фотоальбом. Компанія Leonis намагається урізноманітнити методи розміщення фотографії, щоби кожний зміг знайти те, що йому найбільше до вподоби.

Всі види додавання фотографії

Вшита фотографія

Декорування обкладинки вшитою фотографією - це фірмовий стиль ТМ «Leonis». Обкладинки, виконані в цій техніці, отримали назву "комбіновані". Фотозображення, надруковане на струменевому принтері, ламінується високоякісною структурованою плівкою та вшивається в обкладинку подвійним швом.

Варіанти

Gorizontal Gorizontal
Colonna Colonna
Terzo Terzo
Angolo Angolo
Piazza Piazza
Punta Punta

Можна поєднувати з наступними декорами:

Фотовікно

В кришці обкладинки вирізається вікно, в яке вставляється фотографія. Фотографія може бути надрукована на фотопапері або на полотні. Як ексклюзивний варіант можна замовити фото під акрилом.

Варіанти представлення фото

Фотографія у фотовікні може бути надрукована на фотопапері або полотні. Для більшої презентабельності та додаткового захисту фотографія може бути накатана під акрил.

Друк на фотопапері

Така фотографія друкується класичним фотохімічним методом на фотопапері «Люстр», має гладку поверхню з легко вираженою текстурою.

Друк на фотопапері

Друк на холсті

Зображення друкується струменевим методом на спеціальній основі, що імітує полотно для художніх робіт. Фотографія має яскраво виражену текстуру. Для додаткового захисту покривається лаком.

Друк на холсті

Фото під акрилом

Накатка під акрил — це найсучасніший спосіб презентації фотографії. Така фотовставка є найбільш стійкою до різного роду пошкоджень, має міцне акрилове покриття та спеціальну транспортну захисну плівку, котру необхідно зняти після отримання фотокниги.

Фото під акрилом

Варіанти фотовікон

Maxima Maxima
Latero Latero
Media Media
Piccolo Piccolo
Quattro Quattro
Trio Trio

Можна поєднувати з наступними декорами:

Фотографія в паспарту

Паспарту дає необхідне для фотографії «повітря» і допомагає знайти декоративне рішення під час художнього оформлення. Обкладинка з паспарту виходить триступеневою і об'ємною.

Варіанти

Широка рамка Широка рамка
Вузька рамка Вузька рамка

Можна поєднувати з наступними декорами:

Новини

Готуємось до нового року! Графік роботи, останні замовлення 2023 року.
Докладніше

13.12.2023

Чорна П'ятниця 2023
Докладніше

24.11.2023

Підвищення цін на продукцію з 15.09.2023
Докладніше

31.08.2023