Вхід
Зараз відкритоГрафік роботи
Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Макетування розворотів фотокниги

Ми співпрацюємо з професійними фотографами і для них у нас є розроблені шаблони для створення розворотів, котрі можна скачати та зробити розвороти для фотокниги.

Якщо у Вас немає досвіду в макетуванні розворотів фотокниги Ви можете переглянути статтю: “Створення фотокниги за 5 кроків” та статтю: “Як використовувати шаблони фотокниги”, які ми розробили спеціально для наших клієнтів.

Якщо у Вас немає навиків фотошопу або Ви не бажаєте витрачати час, тоді у Вас є можливість замовити дизайн фотокниги у нас. Ми зробимо макетування сторінок фотокниги використовуючи ваші фото.

Змакетований розворот весільної фотокниги

Весілля – це особлива подія. Подружжя планують все до дрібниць, щоб коли настане їхній довгоочікуваний день, це було ідеальним відображенням їхнього кохання. Таке свято не обходиться без фотозйомки у якій зловлені усі особливі моменти, деталі та емоції. Отримавши фотографії від фотографа тепер настає час створити фотокнигу, яка збереже цей день на довгі роки.

Змакетований розворот дитячої фотокниги

Як швидко ростуть діти і як хочеться запам’ятати кожну мить перших тижнів своєї дитинки, перші кроки, перший зубчик і зробити так, щоб ці спогади тривали вічно. Дитяча фотокнига дозволяє зберегти історію Вашого творіння і насолоджуватись разом із родиною, друзями у будь-який час цими зворушливими моментами.

Змакетований розворот сімейної фотокниги

Сім’я – найцінніше, що можуть створити дві закоханих людини. Як збільшується родина, дорослішають діти, створюються сімейні традиції, святкування різних свят – ці всі моменти залишаться у пам’яті та створених кадрах у фотографіях. Сімейна фотокнига допоможе згадати та повернутися в щасливі хвилини сімейного життя.

Етапи співпраці

01.

Обираєте фотокнигу

Формат, к-сть розворотів, матеріал, декорування.

Формат: 30х30, 28х28, 25х25, 20х20, 15х15, 20х30, 30х20,15х20, 20х15
Розвороти: від 10 до 40, розгортаються на 180°
Матеріал: екошкіра класична, екошкіра “WOOD”, велюр, натуральна шкіра, текстиль, палітурна тканина або акрил
Декорування: тиснення, гравірування, вишивка, металевий шильд, комбінована, фотовікно, паспорту, тиснення навколо металевого шильда, картуш, ажур, фотообкладинка
02.

Обираєте макет розворотів

Серед переліку обираєте оформлення розворотів взалежності від к-сті фото (рекомендовано 3-5 фото на розворот).

03.

Надсилаєте фото

Надсилаєте відібрані фото для макетування.

Тепер ми знаємо формат фотокниги та кількість розворотів. Саме час розпочинати відбір фотографії для створення фотокниги. Виберіть запропоновану кількість фото та:

  1. Пронумеруйте фотографії у порядку розміщення у Вашій фотокнизі, а наш дизайнер створить найкращу композицію з обраних Вами фото;
  2. або
  3. Розпишіть послідовність (хронологію) фото на обраних макетах. Наприклад: 1 розворот буде макетом № 4. 1 фото, 2 фото, 3 фото, 4 фото, 5 фото. Надіслані файли повинні мати такий вигляд: назва папки: Розв.1_Макет4, а назви фотографіі у цій папці названі: 1,2,3,4 та 5 і по такому принципу усі наступні папки до інших розворотів. Надіслати архів з фото можете нам на пошту або файлообмінник
04.

Затверджуємо розвороти

Після макетування узгоджуємо деталі.

Створені макети ми відправляємо Вам на затвердження. Після отримання макету ми надаєм Вам можливість безкоштовно внести у нього корективи, але просимо звернути увагу, що кількість безкоштовних правок є обмеженою і дорівнює сумі змакетованих розворотів для Вас. Після чого ми переходимо до наступного етапу.

05.

Створюємо замовлення

Створюємо замовлення з готовими розворотами та вибраною обкладинкою.

Ми маємо затверджені розвороти, обраний матеріал фотокниги та тип декорування. Наш менеджер створить для Вас замовлення та через 7 робочих днів з початку виготовлення фотокниги ми її Вам відправимо.

06.

Отримуєте фотокнигу

Отримуєте фотокнигу. Залишаєте відгук про нашу співпрацю.

Насолоджуєтесь фотокнигою.

Приклади готових фотокниг

Новини

Готуємось до нового року! Графік роботи, останні замовлення 2023 року.
Докладніше

13.12.2023

Чорна П'ятниця 2023
Докладніше

24.11.2023

Підвищення цін на продукцію з 15.09.2023
Докладніше

31.08.2023