Вхід
Зараз відкритоГрафік роботи
Пн-Пт: 10:00-15:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Технічні шаблони фотокниг

На сторінці представлені шаблони в архівах під кожний формат фотокниги, альбома або іншої продукції. Якщо ви хочете подивитися технічні розміри і скачати шаблони пофайлово, перейдіть на сторінку конкретного продукту.

Фотокнига Crystal Book

Ви можете подивитись техничні розміри та зкачати потрібні шаблони по окремості, якщо перейдете на сторінкуТехнічні вимоги та шаблони до фотокниги Crystal Book.

Фотокнига преміум

Ви можете подивитись всі технічні розміри та скачати потрібні шаблони поокремо, перейшовши на сторінку Технічні вимоги та шаблони до преміум фотокниги.

Фотокнига стандарт

Ви можете подивитись всі технічні розміри та скачати потрібні шаблони поокремо, перейшовши на сторінку Технічні вимоги та шаблони до стандарт фотокниги.

Тиражна фотокнига

Ви можете подивитись всі технічні розміри та скачати потрібні шаблони поокремо, перейшовши на сторінку Технічні вимоги та шаблони до тиражної (випускної) фотокниги.

Альбоми з листами

Ви можете подивитись всі технічні розміри та скачати потрібні шаблони поокремо, перейшовши на сторінку Технічні вимоги та шаблони до індивідуального альбому.

Упаковка до фотокниги

Ви можете подивитись всі технічні розміри та скачати потрібні шаблони поокремо, перейшовши на сторінку Технічні вимоги та шаблони для упаковок до альбомів та фотокниг.

Упаковки CD и Flash

Ви можете подивитись всі технічні розміри та скачати потрібні шаблони поокремо, перейшовши на сторінку Технічні вимоги до упаковок для цифрових носіїв.

Тріплекс

Як називати файли тріплекса:

- left.jpg (буде розміщений зліва),
- center.jpg (буде розміщений по центру),
- right.jpg (буде розміщений справа)

Новини

Заміна ламінації
Докладніше

13.05.2022

Відновлюємо роботу
Докладніше

09.03.2022

Нові кольори дерев'яних коробочок
Докладніше

12.08.2021