Вхід
Зараз відкритоГрафік роботи
Пн-Пт: 10:00-15:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Тиснення

Один з методів декорування фотокниг та фотоальбомів – тиснення. За допомогою цієї технології на обкладинку наноситься малюнок або надпис таким чином, що в результаті виходить рельєфне зображення. Гра світла та тіні вигідно підкреслює тиснений малюнок. Це додає вишуканості та унікальності виробу.

Варіанти тиснення

Декоративне тиснення

Декоративне тиснення - один з найпопулярніших способів декорування обкладинок. Тиснення чудово поєднується з іншими декоративними елементами та техніками оздоблення: шильд, фотовікно, картуш. Особливо збагачує тиснені обкладинки доповнення стразами Swarovski.

Використання тиснення в поєднанні з іншими видами декорування відкриває безмежні можливості в створенні власного стилю декорування обкладинки.

Варіанти оформлення

Тиснення Листя Листя
Сліпе тиснення Трикутник Трикутник
Блінтове тиснення Рамка Рамка
Блінтове тиснення Елемент Елемент
Блінтове тиснення Смуга Смуга

Можна поєднувати з наступними декорами:

Тиснення тексту

Давній спосіб індивідуалізації виробу - нанесення імені на обкладинку за допомогою тиснення. Це можуть бути імена молодих, дата, ім'я дитини та інше. Тиснення тексту - найбільш лаконічний прийом декорування.

Можна поєднувати з наступними декорами:

Тиснення корінця

Ви можете збагачувати обкладинку не тільки прикрашаючи передню чи зворотню кришку обкладинки, а й доповнювати її витисненим корінцем. По замовчуванню корінець тиснений декоравними полосками.

Тиснення корінця в поєднанні з тисненням на кришці обкладинки збагачують виріб та створюють неповторний ефект завершеності. Преміум клас - це завжди тиснений корінець.

Індивідуальне тиснення

За бажанням клієнта ми можемо нанести тиснення, розроблене за його проектом. Для цього потрібно вислати нам графічне зображення тиснення у векторній формі у форматі cdr.

Новини

Заміна ламінації
Докладніше

13.05.2022

Відновлюємо роботу
Докладніше

09.03.2022

Нові кольори дерев'яних коробочок
Докладніше

12.08.2021