Вхід
Зараз закритоГрафік роботи
Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Упаковки для фотокниги стандарт-класу

Велике різноманіття упаковок для фотокниги стандарт-класу по конструкції і дизайну у доступній ціновій категорії допоможе знайти те, що Ви шукаєте. Також Ви можете замовити персоналізацію – обклейку фотозображенням.

Різноманіття упаковок

Чохол з тканини

Чохол з тканини - це унікальна упаковка для фотокниги, що виготовлена з якісної італійської та цупкої тканини, що чудово збереже її від фізичних пошкоджень.

Варіанти шкіряного шильда

Дизайн 1 Wedding Book
Дизайн 2 Photo Book

Крафтова з картушем

Ексклюзивна упаковка з вишуканим дизайном. Конструктивно складається з двох частин: дна та кришки. Упаковка виготовляється з високоякісного палітурного картону. Кришка упаковки прикрашена об’ємним металізованим картушем в композиції зі стрічкою з органзи. Обклейка - крафтовий папір. Упаковка виготовляється для фотокниг будь-якого формату, окрім 8х8.

Варіанти дизайнів картуша

Дизайн 1 Дизайн 1
Дизайн 2 Дизайн 2
Дизайн 3 Дизайн 3
Дизайн 5 Дизайн 4
Дизайн 4 Дизайн 5
Дизайн 6 Дизайн 6
Дизайн 7 Дизайн 7
Дизайн 8 Дизайн 8
Дизайн 9 Дизайн 9
Дизайн 10 Дизайн 10

Крафтова ажурна

Стильна упаковка з яскравим дизайном. Конструктивно складається з двох частин: дна та кришки. Упаковка виготовляється з високоякісного палітурного картону. В кришці упаковки прорізається ажурний узор. Колір узору обирається відповідно до доступних кольорів дизайнерського паперу. Обклейка - крафтовий папір. Упаковка виготовляється для фотокниг будь-якого формату, окрім 8х8.

Варіанти дизайнів ажура

Дизайн 1 Дизайн 1
Дизайн 2 Дизайн 2
Дизайн 3 Дизайн 3
Дизайн 4 Дизайн 4
Дизайн 5 Дизайн 5
Дизайн 6 Дизайн 6
Дизайн 7 Дизайн 7

Упаковка Suvenir

Класична надійна упаковка, що складається з двох частин: дна та кришки. Всередині коробки для зручності виймання фотокниги вклеєна атласна стрічка. Упаковка виготовляється з високоякісного палітурного картону. Зовнішня і внутрішня обклейка упаковки з дизайнерського паперу з металізованим напиленням. Упаковку можна прикрасити фотографією розмістивши її в декоративну рамку на кришці упаковки. Упаковка виготовляється для фотокниг будь-якого формату, окрім 8х8.

Варіанти оформлення упаковки Suvenir

Універсальна Універсальна
Універсальна з фото Універсальна з фото

Футляр

Футляр - упаковка зі спрощеною конструкцією - «кишенею» для фотокниги. Футляр забезпечує надійний захист для фотокниги, а також є важливою деталлю оформлення. Упаковка виготовляється з високоякісного палітурного картону та може бути представлена в двох видах:
- фотофутляр,
- футляр, обклеєний дизайнерским папером.
Дизайнерський папір має металізоване напилення. Упаковку можна прикрасити фотографією, розмістивши її в декоративну рамку. Упаковка виготовляється для фотокниг будь-якого формату, окрім 8х8.

Prestig універсальний

Вишукана упаковка з відкидною кришкою, яка закривається на магнітні замки. Всередині коробки для зручності виймання фотокниги вклеєна атласна стрічка. Упаковка виготовляється з високоякісного палітурного картону. Зовнішня і внутрішня обклейка упаковки з дизайнерського паперу з металізованим напиленням. Упаковку можна прикрасити фотографією, розмістивши її в декоративну рамку на кришці упаковки. За Вашим бажанням упаковка може бути індивідуальною: зовнішня обклейка — ламіноване фотозображення, внутрішня — чорний дизайнерський папір. Упаковка виготовляється для фотокниг формату: 30х30, 28х28, 23х23 та 29х19.

Варіанти оформлення упаковки "Prestig" універсальний

Prestig індивідуальний Prestig індивідуальний
Prestig універсальний Prestig універсальний
Prestig універсальний з фото Prestig універсальний з фото

Упаковки стандарт

Оклейка

Упаковки оклеюются дизайнерським папером, крафтовим папером. Можлива оклейка фотозображенням. Також є поліграфічні упаковки з готовим дизайном.

Оклейка

Збірка

Упаковки стандарт-класу мають дуже різноманітний конструктив. Всі упаковки виготовляються з високоякісного картону.

Збірка

Новини

Чорна П'ятниця 2023
Докладніше

24.11.2023

Підвищення цін на продукцію з 15.09.2023
Докладніше

31.08.2023

Графік роботи на Великдень
Докладніше

13.04.2023