Вхід
Зараз відкритоГрафік роботи
Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Тиснення

Тиснення - це процес, за допомогою якого на обкладинку різних матеріалів надається об'ємність і текстурність шляхом використання спеціального пресу з високою температурою та кліше. У випадку фотокниг, тиснення додає особливу елегантність і індивідуальний штрих до обкладинки.

  • Доступно в матеріалах:
  • *Велюр *Екошкіра *Палітурна тканина *Натуральна шкіра

  • Можна поєднувати з таким декоруванням:
  • *гравіруванням *фотовікном *шильдом *картушем

Варіанти тиснення

За допомогою тиснення на обкладинку наноситься малюнок або надпис таким чином, що в результаті виходить рельєфне зображення. Гра світла та тіні вигідно підкреслює тиснений малюнок - це додає вишуканості та унікальності виробу.

3

Орнамент

4

Напис

5

Корінець

Орнамент

Декоративне тиснення - один з найпопулярніших способів декорування обкладинок. Тиснення чудово поєднується з іншими декоративними елементами та техніками оздоблення.

1
2

Напис

Спосіб індивідуалізації виробу - нанесення імені на обкладинку за допомогою тиснення. Це можуть бути імена молодих, дата, ім'я дитини та інше. Тиснення тексту - найбільш лаконічний прийом декорування.

1
2

Корінець

Ви можете збагачувати обкладинку не тільки прикрашаючи передню частину обкладинки, а й доповнювати її витисненим корінцем. Тиснення корінця в поєднанні з тисненням на кришці обкладинки збагачують виріб та створюють неповторний ефект завершеності. Преміум клас - це завжди тиснений корінець.

3

Класичне

4

Лоза

5

Акант

Колір тиснення

При нанесенні такого декору, як тиснення можна додати колір створюючи відмінний вид основного фону вигляд, який привертає увагу. Колір малюнку чи напису надається завдяки кольоровій фользі та кліше.

3

Сліпе

4

Золоте

5

Срібне

Індивідуальний дизайн тиснення

За бажанням клієнта ми можемо нанести тиснення, розроблене за його проектом. Для цього потрібно вислати нам графічне зображення тиснення у векторній формі у форматі cdr. Поєднання з іншими типами декорування обкладинок узгоджується індивідуально і залежить від типу обраного тиснення.

1
2

Новини

Готуємось до нового року! Графік роботи, останні замовлення 2023 року.
Докладніше

13.12.2023

Чорна П'ятниця 2023
Докладніше

24.11.2023

Підвищення цін на продукцію з 15.09.2023
Докладніше

31.08.2023