Вхід
Зараз закритоГрафік роботи
Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Тиснення

Тиснення - це процес, за допомогою якого на обкладинку різних матеріалів надається об'ємність і текстурність шляхом використання спеціального пресу з високою температурою та кліше. У випадку фотокниг, тиснення додає особливу елегантність і індивідуальний штрих до обкладинки.

  • Доступно в матеріалах:
  • *Велюр *Екошкіра *Палітурна тканина *Натуральна шкіра

  • Можна поєднувати з таким декоруванням:
  • *гравіруванням *фотовікном *шильдом *картушем

Варіанти тиснення

За допомогою тиснення на обкладинку наноситься малюнок або надпис таким чином, що в результаті виходить рельєфне зображення. Гра світла та тіні вигідно підкреслює тиснений малюнок - це додає вишуканості та унікальності виробу.

3

Орнамент

4

Напис

5

Корінець

Орнамент

Декоративне тиснення - один з найпопулярніших способів декорування обкладинок. Тиснення чудово поєднується з іншими декоративними елементами та техніками оздоблення.

1
2

Напис

Спосіб індивідуалізації виробу - нанесення імені на обкладинку за допомогою тиснення. Це можуть бути імена молодих, дата, ім'я дитини та інше. Тиснення тексту - найбільш лаконічний прийом декорування.

1
2

Корінець

Ви можете збагачувати обкладинку не тільки прикрашаючи передню частину обкладинки, а й доповнювати її витисненим корінцем. Тиснення корінця в поєднанні з тисненням на кришці обкладинки збагачують виріб та створюють неповторний ефект завершеності. Преміум клас - це завжди тиснений корінець.

3

Класичне

4

Лоза

5

Акант

Колір тиснення

При нанесенні такого декору, як тиснення можна додати колір створюючи відмінний вид основного фону вигляд, який привертає увагу.

3

Без колірне

4

Золотий

5

Срібний

Індивідуальний дизайн тиснення

За бажанням клієнта ми можемо нанести тиснення, розроблене за його проектом. Для цього потрібно вислати нам графічне зображення тиснення у векторній формі у форматі cdr. Поєднання з іншими типами декорування обкладинок узгоджується індивідуально і залежить від типу обраного тиснення.

1
2

Новини

Чорна П'ятниця 2023
Докладніше

24.11.2023

Підвищення цін на продукцію з 15.09.2023
Докладніше

31.08.2023

Графік роботи на Великдень
Докладніше

13.04.2023