Вхід
Зараз відкритоГрафік роботи
Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Дитяча фотокнига

Дитяча фотокнига – яскрава і барвиста розповідь про дитину за допомогою фотографій. Це може стосуватися, як певного періоду її життя, так і дитинства в цілому. У порівнянні зі стандартними фотокнигами, фотокнига для дітей – це більш стильний, ніжний і легкий для сприйняття варіант.

Фотокнига може бути присвячена часу, проведеному в дитячому садку, або, наприклад, період народження до першого кроку. Закарбувати в сторінках фотокниги також можна Таїнство Хрещення. Саме фотокнига здатна зберегти спогади навіть через багато років.

Фотокнига для дітей – гідна альтернатива стандартним випускних альбомів в дитячому саду. Яскраві та емоційні знімки, обрані особисто вами, завжди будуть нагадувати про веселе і безтурботне дитинство.

Для виготовлення дитячої фотокниги Ви можете вибрати за основу преміум фотокнигу або стандартну фотокнигу.

Матеріали

Обрати матеріал для виготовлення обкладинки дитячої фотокниги Ви можете з нашого переліку, але ми пропонуємо Вам наступні шкіри:

Декорування

Також Ви можете замовити будь-яке декорування продукції, яке представлене у розділі меню Декорування продукції, але ми маємо для Вас дещо цікаве:
Pink wood Тиснення жирафка
Green wood Тиснення ведмедик
Fuchsia wood Тиснення подарунок

Формати

Дитячі фотокниги можуть бути зроблені будь-яких розмірів. Починаючи від гіганта фотокниг 45х30 і закінчуючи маленькою фотокнигою 8х8. formats_plastic

Детальніше

Формат 30×30 Купити дитячу фотокнигу Ви можете у нас. Замовити та здійснити оплату онлайн Вам допоможуть наші менеджери.
Формат 28×28 Скачати шаблони для дитячої фотокниги можна на нашому сайті. Потрібно тільки обрати той розмір, що Вам потрібен. Зробити макети для фотокниги просто!
Формат 25×25 Для вашої зручності ми підготували декілька варіантів оформлення дитячих фотокниг, котрі чудово підійдуть для збереження фотографій з дня народження, Таїнство Хрещення та ін.
Формат 30×30 Наші дитячі фотокниги чудово замінять привиклі Вам дитячі випускні альбоми. Чудова шкіра, приємний колір та велика кількість оформлення здивують та закохають Вас у себе. Наші фотокниги чудово підійдуть для випускного в дитячому садочку.
Формат 28×28 У Вас народився чудовий малюк? Або йому вже 1 рочок? Чи Ви хочете оформити фотокнигу “Шлях від народження до 1 рочку?” тоді Ви потрапили куди треба!
Формат 25×25 Ідеї для дитячих фотокниг Ви можете знайти у нас, а також завдяки великому вибору декоруваня, яке ми пропонуємо Ви можете придумати нову ідею для вашої дитячої фотокниги. Також можемо запропонувати Вам декілька прикладів оформлення дитячих фотокниг. А на замовлення ми робимо індивідуальне оформлення дитячої фотокниги.

Новини

Готуємось до нового року! Графік роботи, останні замовлення 2023 року.
Докладніше

13.12.2023

Чорна П'ятниця 2023
Докладніше

24.11.2023

Підвищення цін на продукцію з 15.09.2023
Докладніше

31.08.2023