Вхід
Зараз закритоГрафік роботи
Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Зразки фотокниг та матеріалів

Для полегшення роботи фотографа з його клієнтами, ми пропонуємо “набір фотографа”, який забезпечить його максимальною інформацією про матеріали, що використовуються при виготовленні продукції.

Демо-книга (портфоліо)

Знижка 50%

Ви можете виготовити стільки зразків, скільки Вам необхідно і не обмежувати себе у виборі обкладинки, форзаців або товщиною книги.

Демо-книга (портфоліо)

Крім цього, у Вас є можливість в одній фотокнизі поєднати різні види фотопаперу, різне декорування обкладинки (навіть зробити двостороню обкладинку).

Оформлення замовлення демо-книги

  • В демо-зразках розмістити фотографії з 2-х і більше фотосесій
  • На кожному розвороті розмістити значок «Портфоліо фотографа»

Фотопапір

Для друку фотокниг

Всі три види фотопаперу: матовий, шовковий, люстер можна придбати для кращої тактильної орієнтації в папері, а також орієнтації у кольоропередачі при друці зображення.

Фотопапір

Брелки

Матеріали для обкладинок

Придбайте брелок зі шматочків матеріалів, якими обгортають обкладинки фотокниг. Це допоможе Вашим клієнтам краще зорієнтуватися у виборі кольору майбутньої фотокниги.

Брелки

Зразки шкільних фотокниг

По мінімальній ціні

Усі формати випускних фотокниг з готовим дизайном сторінок. Ми встановили мінімальну ціну, аби зробити фотокниги доступними кожному фотографу для демонстрації кінцевого продукту випускникам шкіл, садочків, ВУЗів.

Зразки шкільних фотокниг

Тестове фото

Налаштування кольорів

Роздруковану тест-фотографію треба мати для налаштування екранної кольоропроби в Photoshop. Подивитися детальніше про налаштування для Photoshop можна тут.

Тестове фото

Налаштування монітору

Після цього вам залишиться налаштувати яскравість монітору під таке саме роздруковане тестове фото. Про налаштування монітора читайте тут.

Новини

Підняття цін з 1 вересня 2021 року
Докладніше

20.08.2021

Нові кольори дерев'яних коробочок
Докладніше

12.08.2021

Новий матеріал преміум фотокниг
Докладніше

14.08.2020