Вхід
Зараз закритоГрафік роботи
Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Макетування розворотів фотокниги

Ми співпрацюємо з професійними фотографами і для них у нас є розроблені шаблони для створення розворотів, котрі можна скачати та зробити розвороти для фотокниги.

Якщо у Вас немає досвіду в макетуванні розворотів фотокниги Ви можете переглянути статтю: “Створення фотокниги за 5 кроків” та статтю: “Як використовувати шаблони фотокниги”, які ми розробили спеціально для наших клієнтів.

Якщо у Вас немає навиків фотошопу або Ви не бажаєте витрачати час, тоді у Вас є можливість замовити дизайн фотокниги у нас. Ми зробимо макетування сторінок фотокниги використовуючи ваші фото.

Змакетований розворот весільної фотокниги

Весілля – це особлива подія. Подружжя планують все до дрібниць, щоб коли настане їхній довгоочікуваний день, це було ідеальним відображенням їхнього кохання. Таке свято не обходиться без фотозйомки у якій зловлені усі особливі моменти, деталі та емоції. Отримавши фотографії від фотографа тепер настає час створити фотокнигу, яка збереже цей день на довгі роки.

Змакетований розворот дитячої фотокниги

Як швидко ростуть діти і як хочеться запам’ятати кожну мить перших тижнів своєї дитинки, перші кроки, перший зубчик і зробити так, щоб ці спогади тривали вічно. Дитяча фотокнига дозволяє зберегти історію Вашого творіння і насолоджуватись разом із родиною, друзями у будь-який час цими зворушливими моментами.

Змакетований розворот сімейної фотокниги

Сім’я – найцінніше, що можуть створити дві закоханих людини. Як збільшується родина, дорослішають діти, створюються сімейні традиції, святкування різних свят – ці всі моменти залишаться у пам’яті та створених кадрах у фотографіях. Сімейна фотокнига допоможе згадати та повернутися в щасливі хвилини сімейного життя.

Етапи співпраці

01.

Обираєте фотокнигу

Формат, к-сть розворотів, матеріал, декорування.

Формат: 30х30, 28х28, 25х25, 20х20, 15х15, 20х30, 30х20,15х20, 20х15
Розвороти: від 10 до 40, розгортаються на 180°
Матеріал: екошкіра класична, екошкіра “WOOD”, велюр, натуральна шкіра, текстиль, палітурна тканина або акрил
Декорування: тиснення, гравірування, вишивка, металевий шильд, комбінована, фотовікно, паспорту, тиснення навколо металевого шильда, картуш, ажур, фотообкладинка
02.

Обираєте макет розворотів

Серед переліку обираєте оформлення розворотів взалежності від к-сті фото (рекомендовано 3-5 фото на розворот).

03.

Надсилаєте фото

Надсилаєте відібрані фото для макетування.

Тепер ми знаємо формат фотокниги та кількість розворотів. Саме час розпочинати відбір фотографії для створення фотокниги. Виберіть запропоновану кількість фото та:

  1. Розділіть їх на дві групи “основні” та “другорядні”, а наш дизайнер створить найкращу композицію з обраних Вами фото;
    або
  2. Розпишіть послідовність (хронологію) фото на обраних макетах. Наприклад: 1 розворот буде макетом № 4. 1 фото, 2 фото, 3 фото, 4 фото, 5 фото. Надіслати архів з фото можете нам на пошту, файлообмінник або в телеграмі.
04.

Затверджуємо розвороти

Після макетування узгоджуємо деталі.

Після створення макетів ми відправляємо Вам макети. Наш менеджер сконтактується з Вами та узгодить деталі. Після чого ми переходимо до ступного етапу.

05.

Створюємо замовлення

Створюємо замовлення з готовими розворотами та вибраною обкладинкою.

Ми маємо затверджені розвороти, обраний матеріал фотокниги та тип декорування. Наш менеджер створить для Вас замовлення та через 7 робочих днів після початку виготовлення фотокниги ми її Вам відправимо.

06.

Отримуєте фотокнигу

Отримуєте фотокнигу. Залишаєте відгук про нашу співпрацю.

Насолоджуєтесь фотокнигою.

Приклади готових фотокниг

Новини

Підняття цін з 1 вересня 2021 року
Докладніше

20.08.2021

Нові кольори дерев'яних коробочок
Докладніше

12.08.2021

Новий матеріал преміум фотокниг
Докладніше

14.08.2020