Вхід
Зараз відкритоГрафік роботи
Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Елементи декору

Додайте декорування до своєї фотокниги, щоб зробити її неповторною. Прикрашайте фотокниги на власний смак та розсуд, додавайте будь-який з представлених в цьому розділі елементів декору: ажур, шильд, картуш, монограма. Кожен вид декору має свої переваги та особливості.

Всі елементи декору

Ажурний візерунок

Унікальна техніка декорування. Покрівельний матеріал має двошарову структуру, в якій шари відрізняються по кольору. У верхньому шарі вирізається трафаретний малюнок, а нижній виконує роль фону. «Ажурний узор», не дивлячись на свою лаконічність, - надзвичайно вишуканий метод декорування.

Можна поєднувати з наступними декорами:

Картуш

Картуш - це декоративна рельєфна металізована деталь, прикрашена стразами Swarovski. Металізація виконується в двох варіантах: «золото» або «срібло». Картуш розміщений у вікні обкладинки на фоні з оксамиту.

Дизайни картуша

Дизайн 1 Дизайн 1
Дизайн 2 Дизайн 2
Дизайн 3 Дизайн 3
Дизайн 4 Дизайн 4
Дизайн 5 Дизайн 5

Можна поєднувати з наступними декорами:

Шильд

Шильд - це невелика металева пластина, на якій нанесені фотохімічним методом чорно-білий або кольоровий напис чи малюнок. Цей елемент широко застосовується для декорування обкладинок. Шильд доступний в трьох кольорах: срібний, золотий та білий. Використовуються чотири основні форми шильда:

Форми шильдів

Квадрат Квадрат
Прямокутник Прямокутник
Горизонтальна смуга Горизонтальна смуга
Вертикальна смуга Вертикальна смуга

Можна поєднувати з наступними декорами:

Монограма

Монограма - це дві об'ємні металізовані букви, котрі кріпляться до обкладинки. Монограма зазвичай представляє собою ініціали молодят. Металізація виконується в двох варіантах: «золото» або «срібло».

Можна поєднувати з наступними декорами:

Новини

Готуємось до нового року! Графік роботи, останні замовлення 2023 року.
Докладніше

13.12.2023

Чорна П'ятниця 2023
Докладніше

24.11.2023

Підвищення цін на продукцію з 15.09.2023
Докладніше

31.08.2023