Вхід
Зараз закритоГрафік роботи
Пн-Пт: 10:00-15:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Макетування преміум фотокниг із калькою


Технічний опис використання шаблонів розворотів та кальки для фотокниг

Фотокнига з калькою в першому розвороті

Стартова сторінка з фото під калькою повинна верстатись у форматі *.psd на двох окремих шарах, з яких верхнім шаром буде нанесене на кальці зображення, а нижнім – змакетований перший розворот фотокниги. Калька для фотокниги, зробити самому

Ви повинні нанести напис або будь-яке графічне зображення в межах білого поля макету. Потрібно враховувати нанесені мітки та загальні технічні правила для макетування розворотів. Не розташовуйте графічне зображення на віддалі менше 2 см до краю сторінки. Для зручності користування нашим шаблоном, на слой «Розворот 1» розмістіть змакетований перший розворот, а на слої «Ваш текст на кальці» розмістіть графічне зображення або надпис. Зверніть увагу, що в готовому макеті слої не повинні бути об’єднані, а готовий текст потрібно перевести в растрове зображення (type – rasterize type layer) або додатково прикріпити і надіслати у векторному форматі в кривих.

Усі інші ( включно з першим розворотом) розвороти фотокниги ви макетуєте згідно наших технічних шаблонів і завантажуєте їх через калькулятор.

Калька для фотокниги, зробити самому

Фотокнига з калькою та паспарту в першому розвороті

Для макетування фотокниги з калькою та паспарту у стартовій сторінці Ви повинні скачати для першого розвороту спеціальний шаблон з визначеним місцем під фото у паспарту і, в подальшому, завантажувати перший розвороту у калькулятор, виконаний згідно цього шаблону. Калька для фотокниги, зробити самому

Калька для фотокниги, зробити самому

Зверніть увагу, що фото для паспарту Ви повинні розмістити в межах сірого квадрату з урахуванням того, що видима частина фото буде в межах рожевого квадрату. Усі решта розвороти ви макетуєте користуючись нашими класичними шаблонами для розворотів. Калька з нанесеним надписом або зображенням повинна верстатись у форматі *.psd на двох окремих шарах, з яких верхнім шаром буде нанесене на кальці зображення, а нижнім – слой з вікном паспарту. Не розташовуйте надписів чи зображень у слої «Калька» поверх сірого квадрату. Не розташовуйте графічне зображення на віддалі менше 2 см до краю сторінки.

Калька для фотокниги, зробити самому

Калька для фотокниги, зробити самому

Новини

Заміна ламінації
Докладніше

13.05.2022

Відновлюємо роботу
Докладніше

09.03.2022

Нові кольори дерев'яних коробочок
Докладніше

12.08.2021