Вхід
Зараз закритоГрафік роботи
Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Фотокнига преміум-класу

Опис фотокниги преміум класу

Фотокнига-преміум класу вирізняється багатством оформлення, яке забезпечується незліченними можливостями декорування та різноманіттям матеріалів. Замовляючи фотокнигу-преміум, Ви отримуєте продукт найвищої якості з найкращих матеріалів та підвищений контроль якості.
Преміум-клас - це дорого, це стильно, це індивідуально.

Деталізація фотокниги

Французька палітурка

Це старовинна технологія, котра поєднує в собі красу, довговічність та функціональність. Обкладинка складається з трьох частин: передньої та задньої кришки та корінця, який їх з'єднує та який оздоблюється декоративним тисненням. Виготовлення такої обкладинки - це складний технологічний процес з використанням тільки ручної роботи.

Французька палітурка

Форзаци

Форзац є важливим елементом конструкції та оформлення фотокниги. Правильно підібраний форзац додає фотокнизі завершеності та стильності. Матеріалом для форзаців фотокниги преміум класу є дизайнерський картон та оксамит.

Форзаци

Фотопапір

В фотокнигах-преміум доступні всі види фотопаперу: матовий, люстер та шовк. Обмеження можливі для деяких форматів залежать від типу блоку.

Фотопапір

Кутики

Важливою деталлю фотокниг-преміум є заокруглені кутики обкладинки та блоку. Це додає фотокнизі вишуканості та стильності.

Кутики

Варіанти оформлення

Базова - 1 колір Базова - 1 колір
Двоколірна Двоколірна
З акцентом З акцентом
Фотообкладинка Фотообкладинка

Формати

Формати фотокниг на пластику

formats_plastic

Формати фотокниг без пластику

formats_slim

Матеріали

Для виготовлення фотокниг преміум класу використовуються матеріали тільки провідних світових виробників: італійська екошкіра, французький та голандський дизайнерський картон та фінський папір. Переглянути матеріали можна, перейшовши на сторінку Матеріали.

Також Ви можете замовити будь-яке декорування продукції, яке представлене у розділі меню Декорування продукції.

Накопичувальна знижка
Докладніше

30.06.2017

Нові шильди для ваших фотокниг
Докладніше

27.06.2017

Нові матеріали та кольори
Докладніше

07.06.2017