Вхід
Зараз відкритоГрафік роботи
Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Весільні преміум фотокниги

Весільна фотокнига – це збірка чудових фото, що підкреслюють вашу професійність та вміння. Фото, що стануть сторінками фотокниги котру молодята згодом будуть переглядати та згадувати той прекрасний день, коли вони поєднали свої серця. Звісно ваша хороша робота їм запам’ятається краще з фотокнигою і вони зможуть переглядаючи її в колі друзів та родини та порадити Вас, як фотографа. Для виготовлення весільної фотокниги Ви можете вибрати за основу преміум фотокнигу або стандартну фотокнигу, але ми рекомендуємо звісно наш преміум сегмент в котрому для виготовлення обкладинки преміум фотокниги використовується французька палітура. Обкладинка фотокниги зроблена з 3 частин: передня, тильна сторона та корінець на котрому по замовчуванню нанесене тиснення, яке суттєво збагачує загальний вигляд фотокниги. А також більший вибір декорування та матеріалів.

Матеріали

Обрати матеріал для виготовлення обкладинки весільної фотокниги Ви можете з нашого переліку усіх натуральних шкір, шкірзамінників та ін.

Декорування

Також Ви можете замовити будь-яке декорування продукції з нашого широкого асортименту, який представлений у розділі меню Декорування продукції.

Формати

Формати фотокниг на пластику

formats_plastic

Формати фотокниг без пластику

formats_slim

Детальніше

Формат 30×30 Виготовлення весільної фотокниги триває до 7 робочих днів. Створити весільну фотокнигу можна на нашому сайті, потрібно тільки обрати тип фотокниги, декорування та завантажити шаблони розворотів. Завдяки нашому конструктору фотокниг Ви зможете без проблем обрати параметри на свій власний смак для вашої весільної фотокниги.
Формат 28×28 Приклади весільних фотокниг можна переглянути у нас на сайті. Шаблони для створення розворотів преміум фотокниги можна скачати тут.
Формат 25×25 Замовити весільну преміум фотокнигу Ви можете на нашому сайті. Для цього потрібно в калькуляторі обрати всі параметри, які Вас цікавлять та завершити замовлення. Якщо у Вас додаткові запитання, наші менеджери допоможуть Вам.
Вітаємо з Днем Незалежності України!
Докладніше

23.08.2017

Нові форзаци
Докладніше

02.08.2017

Накопичувальна знижка
Докладніше

30.06.2017