Вхід
Зараз закритоГрафік роботи
Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Преміум весільні фотокниги

Весільна фотокнига - це збірка чудових фото, які підкреслюють ваші навики та професіоналізм. Фото, які стануть сторінками фотокниги, які молодята в майбітньому будуть переглядати і згадувати той прекрасний день, коли вони поєднали свої серця. Звісно ваша хороша робота їм запам'ятається краще з фотокнигоюі вони зможуть переглядати її в колі друзів та сімї і порадити Вас, як фотографа. Для виготовлення весільної фотокниги Ви можете вибрати за основу фотокнигу преміум або стандартну фотокнигу, але ми рекомендуємо звичайно наш преміум сегмент в якому для виготовлення обкладинки фотокниги преміум використовується французька палітур. Обкладинка фотокниги зроблена з 3 частин: передня, тильна сторона і корінець на якому за замовчуванням нанесено тиснення, яке суттєво збагачує загальний вигляд фотокниги. А також більший вибір декорування і матеріалів.

Матеріали

Вибрати матеріал для виготовлення обкладинки весільної фотокниги Ви можете з нашого перелік всіх натуральних шкір, шкірозамінника і ін.

Декорування

Також Ви можете замовити будь-який декорування продукції з нашого широкого асортименту, який представлений в розділі меню Декорування продукції .

Формати

Формати фотокниг на пластику

formats_plastic

Формати фотокниг без пластику

formats_slim

Детальніше

Формат 30×30 Виготовлення весільної фотокниги триває до 7 робочих днів. Створити весільну фотокнигу можна на нашому сайті, потрібно лише вибрати тип фотокниги, декорування та завантажити шаблони розворотів. Завдяки нашому конструктору фотокниг Ви зможете без проблем вибрати параметри на свій смак для вашої весільної фотокниги.
Формат 28×28 Приклади весільних фотокниг можна подивитися у нас на сайті. Шаблони для створення розворотів фотокниги преміум можна скачати тут .
Формат 25×25 Замовити весільну фотокнигу преміум Ви можете на нашому сайті. Для цього потрібно в калькуляторі вибрати всі параметри, які Вас цікавлять і завершити замовлення. Якщо у Вас додаткові питання, наші менеджери допоможуть Вам.
Нові форзаци
Докладніше

02.08.2017

Нові шильди для ваших фотокниг
Докладніше

27.06.2017

Нові матеріали та кольори
Докладніше

07.06.2017