Вхід
Зараз закритоГрафік роботи
Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Технічні вимоги

На сторінці представлені шаблони в архівах під кожний формат фотокниги, альбома або іншої продукції. Якщо ви хочете подивитися технічні розміри розміри і скачати шаблони по-файлово, перейдіть на сторінку конкретного продукту.

Фотокнига Crystal Book

Вы можете посмотреть технические размеры и скачать нужные шаблоны по отдельности, перейдя на страницу Технічні вимоги та шаблони до фотокниги Crystal Book.

Фотокнига преміум

Ви можете подивитись всі технічні розміри та скачати потрібні шаблони поокремо, перейшовши на сторінку Технічні вимоги та шаблони до преміум фотокниги.

Фотокнига стандарт

Ви можете подивитись всі технічні розміри та скачати потрібні шаблони поокремо, перейшовши на сторінку Технічні вимоги та шаблони до стандарт фотокниги.

Тиражна фотокнига

Ви можете подивитись всі технічні розміри та скачати потрібні шаблони поокремо, перейшовши на сторінку Технічні вимоги та шаблони до тиражної (випускної) фотокниги.

Альбоми з листами

Ви можете подивитись всі технічні розміри та скачати потрібні шаблони поокремо, перейшовши на сторінку Технічні вимоги та шаблони до індивідуального альбому.

Упаковка до фотокниги

Ви можете подивитись всі технічні розміри та скачати потрібні шаблони поокремо, перейшовши на сторінку Технічні вимоги та шаблони для упаковок до альбомів та фотокниг.

Упаковки CD и Flash

Ви можете подивитись всі технічні розміри та скачати потрібні шаблони поокремо, перейшовши на сторінку Технічні вимоги до упаковок для цифрових носіїв.

Тріплекс

Формат 18x25 Формат 18x25
Розмір: 423 Кб
Формат 15x21 Формат 15x21
Розмір: 303 Кб

Як називати файли тріплекса:

- left.jpg (буде розміщений зліва),
- center.jpg (буде розміщений по центру),
- right.jpg (буде розміщений справа)
Графік роботи у святкові дні
Докладніше

08.12.2017

Новорічні декорування
Докладніше

04.12.2017

АКЦІЯ! - 10% на замовлення
Докладніше

29.11.2017