Вхід
Зараз закритоГрафік роботи
Пн-Пт: 08:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Калькулятор

Технічні шаблони

На сторінці представлені шаблони в архівах під кожен формат фотокниги, альбому чи іншої продукції. Якщо Ви бажаєте переглянути технічні розміри та скачати шаблони по-файлово, перейдіть на сторінку конкретного продукту.

Фотокнига Crystal Book

Ви можете переглянути технічні розміри та скачати потрібні шаблони в окремості, зайшовши на сторінку Технічні вимоги та шаблони до фотокниги Crystal Book.

Фотокнига преміум

Ви можете переглянути технічні розміри та скачати потрібні шаблони в окремості, зайшовши на сторінку Технічні вимоги та шаблони до преміум фотокниги.

Фотокнига стандарт

Ви можете переглянути технічні розміри та скачати потрібні шаблони в окремості, зайшовши на сторінку Технічні вимоги та шаблони до фотокниги-стандарт.

Тиражна фотокнига

Ви можете переглянути технічні розміри та скачати потрібні шаблони в окремості, зайшовши на сторінку Технічні вимоги та шаблони до тиражної (випускної) фотокниги.

Альбом з листами

Ви можете переглянути технічні розміри та скачати потрібні шаблони в окремості, зайшовши на сторінку Технічні вимоги та шаблони до індивідуального альбому з листами.

Упаковка до фотокниги

Ви можете переглянути технічні розміри та скачати потрібні шаблони в окремості, зайшовши на сторінку Технічні вимоги та шаблони для упаковок до альбомів і фотокниг.

Упаковки CD та Flash

Ви можете переглянути технічні розміри та скачати потрібні шаблони в окремості, зайшовши на сторінку Технічні вимоги та шаблони для упаковок до цифрових носіїв.

Тріплекс

Формат 18x25 Формат 18x25
Розмір: 423 Кб
Формат 15x21 Формат 15x21
Розмір: 303 Кб

Як називати файли для тріплекса:

- left.jpg (буде розміщений ліворуч),
- center.jpg (буде розміщений по центру),
- right.jpg (буде розміщений праворуч)
Накопичувальна знижка
Докладніше

30.06.2017

Нові шильди для ваших фотокниг
Докладніше

27.06.2017

Нові матеріали та кольори
Докладніше

07.06.2017